محور اصلی برنامه‌های دهه‌فجر امیدآفرینی باشد/ راهپیمایی 22 بهمن بصورت رژه خودرویی و موتوری

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حمید بالغ در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان بناب با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های دهه فجر اظهار داشت: برنامه‌های دهه فجر باید طوری برنامه‌ریزی شود که محور اصلی آنها امیدآفرینی باشد.

وی همچنین با تأکید بر بگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه فجر افزود: با توجه به شرایط کرونایی قطعاً برنامه‌های دهه فجر امسال متفاوت از سال‌های قبل برگزار خواهد شد ولی سعی خواهد شد ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌های دهه فجر با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بناب سپس با اشاره به معضلات اجتماعی وجود کانال‌های روباز خطرآفرین در سطح شهر و روستاها از شهرداری و دهیاران خواست ضمن شناسایی نسبت به رفع نواقصات آن اهتمام جدی داشته باشند.

بالغ اضافه کرد: هیچ گونه کوتاهی در این خصوص پذیرفته نیست.

وی در ادامه سخنان خود بر همکاری تنگاتنگ تمام ادارات شهرستان با سپاه ناحیه بناب و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه‌فجر تأکید کرد.

یحیی حیدری مسئول ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی شهرستان بناب نیز در این نشست با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر گفت: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخاطر شرایط حاکم کرونایی متفاوت تر از سال های قبل برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر ضرورت مردمی‌تر شدن برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: امیدواریم شهرداری، دهیاری‌ها و اصناف با فضاسازی مناسب چهره شهر را تغییر دهند تا وقتی کسی این فضا را مشاهده می‌کند، گویای دستاوردهای انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته باشد.

وی افزود: راهپیمایی 22 بهمن امسال بصورت خودرویی و موتوری خواهد بود و مسیر همان مسیر راهپیمایی‌های قبل خواهد بود.

فرمانده سپاه ناحیه بناب سپس با اشاره به نامگذاری 20 بهمن ماه به نام روز بناب که در این روز بیشترین تعداد شهدای این شهرستان در عملیات والفجر8 تقدیم انقلاب شده است، یادواره بزرگ شهدای شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مصلای اعظم این شهرستان برگزار خواهد شد.

حیدری در ادامه از مسئولان کمیته‌های مختلف ستاد دهه فجر شهرستان بناب خواست نسبت به تشکیل جلسه و ارائه برنامه‌های خود به ستاد دهه فجر شهرستان اقدام کنند.