بناب میزبان بیستمین جشنواره سراسری شعر غدیریه

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حبیب صدقی در نشست کارگروه اجتماعی و ساماندهی شئونات فرهنگی شهرستان بناب با بیان اینکه سال گذشته به جهت شرایط کرونایی نوزدهمین جشنواره شعر غدیریه به‌صورت مجازی برگزار شد؛ اظهار داشت: امسال در صورت مساعد بودن اوضاع کرونایی جشنواره بیستم به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب همچنین از آمادگی گروه‌های هنری تئاتر، نمایش خیابانی و گروه‌های موسیقی برای اجرای برنامه‌های هنری در طول ایام دهه امامت و ولایت در شهرستان بناب خبر داد.

صدقی گفت: در صورت برگزاری مراسم به مناسبت دهه امامت و ولایت در فضای باز گروه‌های نمایشی و موسیقی آماده اجرای برنامه هستند.

این گزارش حاکی است، قبل از شیوع ویروس منحوس کرونا و در طول سال چندین جشنواره فرهنگی و هنری در سطح شهرستان بناب از قبیل جشنواره‌های تئاتر فجر شهرستان، موسیقی، شعر غدیریه و ... همچنین نمایشگاه‌های مختلف کتاب و هنرهای تجسمی برگزار می‌شد که با کرونایی شدن وضعیت کشور و شهرستان و برابر دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر رعایت پروتکل‌های ابلاغی همه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در این شهرستان تعلیق شد که در این زمینه هنرمندان و متولیان امور آموزشی هنر متحمل خسارات فراوانی شدند.