در مسابقات قهرمانی بوکس انتخابی آذربایجان شرقی که به مدت دو روز در شهرستان بناب پیگیری شد، تیم بناب قهرمان این رقابت‌ها شد.

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ مسابقات بوکس انتخابی استان آذربایجان‌شرقی با حضور 80 ورزشکار از 10 شهر استان شامل شهرستان‌های بناب، مراغه، ملکان، سراب، اهر، مرند، تبریز، عجب‌شیر و هشترود در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در مجتمع ورزشی 4 هزار نفری بناب برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها که به مدت دو روز در شهرستان بناب پیگیری شد، در نهایت تیم بوکس بناب به مقام قهرمانی دست یافت و شهرستان‌های ملکان و اهر به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

نفرات برتر اوزان مختلف رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: رده نوجوانان 45کیلوگرم، علیرضا عظیمی از اهر ، 48کیلوگرم، رضا صالحی از اهر، 56کیلوگرم، صابر آقامحمدی از بناب،  60کیلوگرم، یاسر فرجی از ملکان و 81کیلوگرم، قلی حیدری پور از سراب.

رده جوانان 52کیلوگرم، رضا ظهراب زاده از تبریز، 56 کیلوگرم، احسان نریمانی از ملکان، 60کیلوگرم، توحید مقانلو از اهر، 69کیلوگرم، توحید صفری از ملکان  و 81کیلوگرم، جلیل محمودی از بناب.

رده بزرگسالان 52کیلوگرم، هدایت ناصری از بناب، 56کیلوگرم، پژمان فرجی از ملکان، 60کیلوگرم، رضا درخشان از اهر، 64کیلوگرم، بهنام محمدیان از بناب، 69کیلوگرم، یوسف اصغریان از تبریز، 75کیلوگرم، مجتبی خرم از اهر، 81کیلوگرم، حاتم دارگوش از تبریز، 91کیلوگرم، امین پیغان از بناب و 91+ کیلوگرم، سجاد پوراشرف از بناب.