تقدیر اداره ورزش و جوانان بناب از حضور گسترده شهروندان در برنامه های فرهنگی، ورزشی

سید مجید یزدانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب طی پیغامی از کلیه ی خانواده های شهرستان بناب که با حضور خود موجب رونق هرچه بیشتر برنامه های فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان می شوند تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود در هفته های گذشته و طی برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و سوارکاری و همایش های پیاده روی خانوادگی در ماههای گذشته حضور خانواده ها بسیار خوب و چشم گیر بوده است.

یزدانی با اشاره به اینکه اینگونه حضور مردم باعث دلگرمی مسئولین برگزار کننده مسابقات می شود افزود البته در این میان بعضی افراد با عدم رعایت نظم نیز باعث ایجاد بی نظمی در برخی موارد می شوند که این موضوع نیز به امید خدا در آینده با فرهنگ سازی حل خواهد شد.

همچنین یزدانی با اشاره به هماهنگی به وجود آمده بین شهرداری بناب و اداره ورزش و جوانان به برگزاری رویداد های فرهنگی ورزشی با مشارکت این دو دستگاه افزود حمایت های صورت گرفته از ورزش توسط شهرداری بناب بسیار عالی و باعث دلگرمی هیئت های ورزشی شهرستان بناب می باشد.

وی در پایان اضافه کرد از زحمات برادر بسیار ارجمندم آقای مهندس بابازاده و همچنین برادر پر تلاش آقای مهندس ماهر زاده که زحمات بسیار زیادی در این خصوص کشیده اند از طرف مردم شریف بناب سپاسگزاری می کنم.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب.