آخه تا کی قراره آخرین اخبار سایت پر از اخبار ورزشی باشه ، مگه بخش خبری 19:45 کانال سه این جا .

!! لامصب هر چی رو منوی ورزشی سایت کلیک می کنی خبر تازه ای داره برامون (شکلک حسودی ، که هنوز اختراع نشده!!) نمی دونم همشهریا یه هویی ورزشکار شدن یا شاید هم یه هویی وامی چیزی برای ورزشکارا می دن که همه یه هویی از کافه نشینی دست کشیدن و اون سنت حسنه! داره این روزا دِمُده می شه ! از قدم سیّد بوده از شانسش بوده نمی دونم ولی حتما رازی چیزی در کار بوده ، آخه این همه خبر از تو اون ساختمون کوچیک !! نکنه خبریه ؟؟ دست به ذره بین می شیم از نسخ خطی بگیر تا فرمول شیمیایی مواد نیروزا (همون دوپینگ خودمون) زیر و رو می کنیم و به یک کشف جدید می رسیم .

!! بله یک موجودی جادویی تازه پاش به بناب باز شده و الا بناب و این همه افتتاح و این همه خبر ورزشی !! حالا اون موجود تازه چیزی نبود جز یه عینک آفتابی با کلاس که تو این چند ماه گذشته اصلا چشمای سیّد رو تنها نذاشته ! حالا که این دست های پشت پرده ی ورزش بناب رو شد ، خواستیم یه نسخه ای هم به بقیه ی مسئولین بدیم ، شاید افاقه کرد.

! پس مسئولین محترمی که قصد دارن از این عامل موفقیت با کلاس و تازه کشف شده استفاده کنن .

(اولاً) هرچه زودتر یه عینک آفتابی شیکی سفارش بدن (البته ترجیحا چینی نباشه که ممکنه بعده یه مدتی چشاشون شبیه چینیا بشه) (ثانیاً) متناسب با هدفی که دارن می تونن ساده سفارش بدن یا پولایزه اش رو (مثلا این عینکی که به چشم سیّد می بینیم می تونه حتی بعده مدتی بناب رو میزبان المپیک آسیایی هم بکنه !) (ثالثاً) اگه بخوان عینک رو بخرن و تو اتاق ریاستشون به چشم بزنن هم خیلی ضایع است (پس باید یه مدتی به خودشون زحمت داده و از صندلی نرم و میزای بزرگشون و اون کولرای گازی شون دل کنده و دنبال آفتابی برای عینک جدیدشون باشن) (رابعاً) اگه عینک مطالعه دارن که حتما هم دارن !! باید یه مدتی بایگانی اش کنن و با عینک جادویی شون حال کنن چون معمولا نمیشه از دو عینک همزمان استفاده کرد (البته عینک های فتو کرومیک از این قاعده مستثنی هستن !) (خامساً) اگه روسای محترم سر افتتاح های وقت گیر باز نمی خوان فرصت مطالعه را از دست بدن !! می تونن سفارش عینک آفتابی های شماره دار بدن (که حتی می تونن به راحتی موقع رانندگی هم به چشم بزنن) (از اینجا به بعدش دیگه عربی ام ضعیفه ! ششم اً) توجه کنید که این تجربه ی سیّد هم حاصل شرکت در جلسات مسئولین با کلاس کلان شهرها و نتیجه ی حضورشون در اجرای مسابقات ملی و بین المللی است پس این نسخه را دست کم نگیرید و در حفظ آن کوشا باشید (در ضمن بین خودمون هم بمونه بهتره !!) ارادتمند شما چشم پزشک شاهنامه شماره نظام پزشکی: هنوز ندارم!! تاریخ: چند قرن قبل از میلاد مسیح البته تا یادمان نرفته به سیّد عزیزهم که از پشت شیشه های تاریک اون عینک روزای روشنی برای شهرمن رصد میکنه توصیه می کنیم این روزا مواظب عینک جادویی شون باشن، چون که ممکنه از سوی کافه داران توطئه سوء قصدی برای عینک تدارک دیده بشه ! و پیشنهاد می کنیم بهتره برای روز مبادا هم دنبال شیء جادویی جدیدی مثل کت آبی رنگ فیروزخان کریمی باشن تا اگه خدای نکرده بلایی سر عینک جادویی بیاد بتونیم هنوز امیدوار باشیم .