بناب 90 داور فعال فوتبالی دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب گفت: علاوه بر کلاس‌های مربیگری و توسعه مربیگری در فوتبال شهرستان بناب، هم اکنون 90 نفر داور فعال فوتبال در این شهرستان حضور دارند.

سیدمجید یزدانی امروز در آیین اختتامیه این دوره از کلاس مربیگری در شهرستان بناب برگزاری این دوره از کلاس‌های مربیگری در شهرستان بناب را نقطه عطفی در فوتبال بناب دانست و از تمام مسئولان هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی و شهرستان بناب که در برگزاری این دوره تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: دوره مربیگری درجه D آسیا در شهرستان بناب با حضور مدرس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران صادق پورحسین و با شرکت 25 نفر در محل استادیوم ورزشی شهید بهشتی بناب برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب افزود: علاوه بر کلاس‌های مربیگری و توسعه مربیگری در فوتبال شهرستان بناب، هم اکنون 90 نفر داور فعال فوتبال در این شهرستان حضور دارند.

این مقام مسئول در اداره ورزش و جوانان بناب درعین حال اظهار کرد: هم اکنون از چهار داور آذربایجان‌شرقی حاضر در لیگ برتر فوتبال که به قضاوت مشغول هستند، سه نفر از آنان را داوران شهرستان بناب تشکیل می دهند و این شهرستان دارای ظرفیت بالایی در زمینه داوری فوتبال است.