شهرک ولی‌عصر بناب پس از 19 سال زیرساخت‌های لازم برای زندگی ندارد!!

نماینده مردم بناب با انتقاد از عدم وجود زیرساخت‌های لازم در شهرک ولی عصر بناب گفت: این از ضعف مسئولان است که پس از 19 سال نه تنها هنوز لوازم زندگی در این شهرک موجود نیست، بلکه در جهت امنیت اهالی نیز اقدامی صورت نگرفته است.

حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی عصر امروز در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر و شهرک ولی عصر(عج) شهرستان بناب با تشریح وضعیت شهرک ولی عصر(عج) بناب اظهار کرد: این شهرک از سال 73 در حال احداث است و هم‌اکنون بیش از 300 خانوار در آن سکونت دارند.

وی با انتقاد از عدم وجود زیرساخت‌های لازم در این شهرک افزود: این از ضعف مسئولان و دولتمردان است که پس از 19 سال نه تنها هنوز لوازم زندگی در این شهرک موجود نیست، بلکه برای امنیت اهالی نیز اقدامی صورت نگرفته است.

باقری‌بنابی خاطر نشان کرد: احداث این شهرک از سال 1373 در زمینی به وسعت 180 هکتار آغاز شده ولی پس از گذشت 19 سال هنوز نواقص زیادی دارد و با مشکلات عدیده‌ای مواجه است.

وی افزود: اگر در این مدت شهرک ولیعصر احیا و تکمیل می‌شد، شاهد گسترش حاشیه‌نشینی بی‌مورد در این شهرستان نبودیم.

سعید برقی فرماندار بناب نیز در این نشست پس از برشمردن مشکلات موجود درشهرک ولی عصر(عج) این شهرستان گفت: مردم به اعتبار اداره مسکن و شهرسازی اقدام به خرید ملک در این شهرک کرده‌اند و باید سریعاً از سوی اداره راه و شهرسازی نسبت به تأمین زیرساخت‌های لازم و به ویژه اماکن خدماتی اقدام شود.

مصطفی برزگران رئیس شورای اسلامی شهرستان بناب همچنین در این نشست با اشاره به مشکلات حوزه راه شهرستان بناب، خواستار حل و فصل مشکلات اهالی ساکن در شهرک ولی عصر(عج) به خصوص تأمین امکانات رفاهی در آن شد.

منبع خبر:فارس.