گراميداشت ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل و رانندگان توسط سازمان اتوبوسرانی ومدیریت حمل ونقل بار ومسافر بناب

عصر روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه مراسمي به مناسبت گراميداشت ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل و رانندگان در محل سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی بناب با حضور فرماندار،اعضای شورای اسلامی شهر ، سرپرست شهرداری وهیئت همراه ، فرماندهی نیروی انتظامی ، فرماندهی پلیس راهوربناب و هیئت همراه وجمعي از رانندگان اتوبوس ، مینی بوس ، تاکسی وآژانس ها و دست اندرکاران بخش حمل و نقل مسافر شهرستان بناب از سوي سازمان اتوبوس رانی ومدیریت حمل ونقل بار و مسافر برگزار گردید.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومي سازمان اتوبوسرانی و مدیریت حمل و نقل بار ومسافر بناب، مالک فردوسی مدیرعامل سازمان ضمن خیرمقدم گویی به کلیه مسوولین محترم حاضر درمراسم و سایر مدعوین ، با اشاره به تاريخچه پرافتخار ۲۶ آذر روز حمل و نقل و رانندگان و اهميت و جايگاه آن در بخش حمل و نقل عمومی، بخش حمل ونقل عمومی را بازوی اجرايي سازمان دانست .

کارشناس حمل و نقل و ترافیک ضمن تاکيد بر اهميت بحث آموزش در اين بخش، بالا بردن سطح آگاهي و دانش رانندگان را نسبت به رعايت اصولي ايمني در عبور و مرور از عوامل مهم پيشگيري از حوادث و سوانح عنوان کرد و از اجرای طرح الکترونیکی کردن بلیط ، راه اندازی سامانه دریافت مرخصی اینترنتی خبر داد .

سعید برقی فرماندار بناب دیگر سخنران مراسم ضمن نکوداشت روز ۲۶ آذر از رانندگا ن بخش حمل ونقل عمومی ومسوولین وپرسنل سازمان اتوبوسرانی ومدیریت حمل و نقل بار و مسافر بناب تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مراسم هم محمد باقر ولایی به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی حاضر در مراسم ضمن تبريک ۲۶ آذر ماه روز حمل و نقل و رانندگان ، شغل رانندگي را از سخت ترين مشاغل دانست و گفت: رانندگان صبورترين و زحمتکش ترين قشر جامعه اند که همه ايام سال را بايد متعلق به اين قشر دانست.

ولایی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسات متعدد مدیر عامل سازمان با مسولان ذی ربط از در خصوص نحوه حمایت از قشر رانندگان عزیز اهدای بلیط استخر رایگان و کارت معرفی درمان که با هماهنگی ، همکاری و عنایت ویژه مدیریت محترم درمانگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب سرکار خانم شفایی حاصل شده است خبر داد.

سرهنگ سلطانی وش فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان نیز طی بیاناتی کوتاهی ضمن نکوداشت روز ۲۶ آذر و تقدیر از عموم زحمت کشان عرصه حمل ونقل عمومی نکات ایمنی وامنیتی خوبی را متذکر وضمن تشکر از رعایت آنها توسط رانندگان ، رعایت بیش از پیش آن نکات را از سوی همه رانندگان خواستار شد .

سرگرد عزتی دیگر سخنران مراسم نیز طی سخنان کوتاهی این روز را به همه دست اندر کاران بخش حمل ونقل عمومی تبریک گفت .

مراسم با اهدای جوایز به دونفر از همکاران باز نشسته سازمان و ۲۴ نفر از رانندگان حاضر در مراسم خاتمه یافت لازم به ذکر است که از طرف نمایندگان رانندگان اتوبوس ، تاکسی و مدیران آؤانس با تقدیم هدایایی از مدیر عامل سازمان, مالک فردوسی و رضا ابرازه مسوول خطوط اتوبوسرانی تقدیر بعمل آمد.