اجرای عمومی نمایش (( از ال اشک )) به مناسبت اربعین حسینی و دهه سوم صفر‎

به گزارش بناب نیوز نمایش (( از ال اشک )) به کارکردانی (( محمد حسین داودی و بهرام حسن بابایی )) از فردای اربعبن به مدت 6 روز در سالن امفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی به روی صحنه خواهد رفت .

محمد حسین داودی در گفتگو با سایت بناب نیوز اعلام کرد : این نمایش به قلم (( فریدون ولایی )) یکی از نویسندگان برجسته کشور در باب واقعه عاشورا و اتفاقات بعد از آن به نگارش درامده که نزدیک به 50 نفر هنرمند و عوامل اجرایی در به روی صحنه رفتن آن مشارکت داشته اند.

وی با اشاره به اینکه کار برای اقا ابا عبدالله همه را دور هم جمع میکند افزود : در تاریخ انجمن نمایش چنین کاری با این تعداد از عوامل و بازیگران بی سابقه است و هر هنرمندی که از اغاز شدن این پروژه مطلع گردید ، از سلایق مختلف استین های خود را بالا زدند و فقط به عشق سالار شهیدان در اماده سازی این کار سهیم شدند .

داودی در ادامه ضمن اشاره به همراهی مداح اهل بیت عصمت و طهارت کربلایی احد سبزی با گروه افزود : به ابتکار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در یکی از ایام اجراها ( روز جمعه ) مراسمی ویژه برای تجلیل ازپیر غلامان اهل بیت عصمت و طهارت تدارک دیده شده که طی آن از حضور تنی جند از مداحان بزرگوار شهر تجلیل خواهد شد .

محمد حسین داودی در پایان ضمن آرزوی قبولی عزاداری و تعزیه همشهریان از عموم مردم برای دیدن این نمایش دعوت نمود .