پیام نور تبریز قهرمان مسابقات والیبال ساحلی جام بعثت شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی تربیت بدنی آذربایجان‌شرقی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان آذربایجان‌شرقی با حضور 14 تیم از شهرهای مختلف استان و به مدت یک روز به صورت دوره‌ای و حذفی در زمین‌های والیبال ساحلی شهرستان بناب برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها پس از تیم دانشگاه پیام نور تبریز که قهرمان مسابقات شناخته شد، تیم آرد اطهر بناب نیز در سکوی دوم ایستاد.

در دیدار نهایی تیم دانشگاه پیام نور تبریز متشکل از نادر هوشیار و فرزاد بخشعلی پور با نتیجه دو بر صفر بر آرد اطهر بناب متشکل از مجتبی مریخی و مهدی نقی مقدم‌پور را شکست داد و مقام قهرمانی و جایزه سه میلیون ریالی را از آن خود کرد.

در دیدار رده‌بندی نیز تیم دانشگاه پیام نور الف بناب متشکل از سعید میرزایی و رحیم هرگلانی موفق شدند تیم دانشگاه پیام نور بناب را شکست داده و به مقام سوم دست یابد.

در این دوره از رقابت‌ها با مشخص شدن تیم‌های اول و دوم، دو تیم پیام نور تبریز و آرد اطهر بناب به مسابقات قهرمانی کشور راه یافتند.

حضور سه تیم از شهرستان بناب در جمع چهار تیم برتر مسابقات از نکات جالب توجه این دوره از مسابقات بود.

شهرستان بناب با 130 هزار نفر جمعیت در جنوب مرکز استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و همچنین دارا بودن زمین‌های مناسب والیبال ساحلی تاکنون سه بار میزبان مسابقات والیبال ساحلی استان و سه بار نیز میزبان مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور شده است.