بناب نیوز: صبح روز پنجشنبه آمفی تئاتر دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد بناب میزبان نشست صمیمی هنر آموزان هنرستان های شهرستان با نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی بود.

در این دیدار که به همت  اداره آموزش و پروش شهرستان و دانشکده فنی  و حرفه ای سما تدارک دیده شده بود؛هنر آموزان به طرح مسائل و مشکلات هنرستان ها و ارائه برخی ایده ها و نظرات پرداختند که در پایان رئیس اداره آموزش و پرورش و نماینده شهرستان به این سوالات و نظرات پاسخ دادند.

در پایان این نشست حجت الاسلام و المسلمین باقری بنابی از امکانات و کارگاه های دانشکده سما بازدید بعمل آورد.

لازم به ذکر است دانشکده فنی و حرفه ای سما با هشت رشته فعال و تجهیز و تاسیس کارگاه ها و آزمایشگاه های مختلف و همچنین جذب اساتید مجرب و مختصص همه ساله پذیرای  دانش آموزان هنرستان ها و سایر رشته های شهرستان بناب و شهر های همجوار برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی بوده است.

این دانشکده طی سال های اخیر با کسب عناوین مختلف علمی ، فرهنگی و ورزشی به یکی از دانشکده های برتر در سطح منطقه تبدیل شده و در یک سال گذشته با اینکه بسیاری از واحد ها با افت جذب دانشجو مواجه بوده اند ؛توانسته است با افزایش 70 درصدی دانشجویان خود بعنوان دانشکده برتر در جذب دانشجو و ارائه خدمات آموزشی در سطح منطقه شناخته شود.

.