نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 14236
تاریخ : 4 ارديبهشت 1394 ساعت 19:20
دسته : سیاسی
بازدید : 1974
حجت الاسلام باقری بنابی: مسلمانان دو مکان مقدس مکه و مدینه را از دست آل سعود بگیرندحجت الاسلام باقری بنابی: مسلمانان دو مکان مقدس مکه و مدینه را از دست آل سعود بگیرند امام جمعه شهرستان بناب گفت: مسلمانان باید دو مکان مقدس مکه و مدینه را از دست آل سعود بگیرند.

امام جمعه شهرستان بناب گفت: مسلمانان باید دو مکان مقدس مکه و مدینه را از دست آل سعود بگیرند.

حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی در خطبه های آیین وحدت آفرین نماز جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه آل سعود باید از اتفاقات سالهای اخیر در منطقه عبرت بگیرد، افزود: قطعاً مصیبتی که در انتظار آل سعود و آل شیطان است، به مراتب شدیدتر از مصیبتی است که بر سر صدام و قذافی آمد.

حجت الاسلام باقری بنابی همچنین با بیان اینکه آل سعود اجرا کننده نقشه های شیاطین در منطقه هستند، ابراز داشت: بدون شک فجایع آنها در یمن بی پاسخ نخواهد ماند.

امام جمعه بناب با تاکید بر اینکه تمامی جنایت ها و مسلمان کشی ها در منطقه توسط آل سعود و آل شیطان و با تزریق ثروت های میلیاردی از محل نفت حکامان سعودی انجام می شود، گفت: مردم یمن با صبر و مقاومت خود ثابت کردند که اراده حق بر باطل غلبه می کند.

وی سپس افزود: آنهایی که در سفرهای حج عمره پول های هنگفتی برای خرید پرداخت می کنند، حالا ببینند که پول هایشان برای نسل کشی مسلمانان هزینه می شود.

وی همچنین با گرامیداشت سالروز تشکیل و تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تأسیس این نهاد از ابتکارات فکری حضرت امام خمینی(ره) بود که برای کشور مایه خیر و برکت است، امروز نهاد مقدس سپاه پاسداران تحت امر رهبری سنگین ترین مأموریت ها را برعهده گرفته است.

مهر.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/14236/