نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 1549
تاریخ : 7 شهريور 1391 ساعت 11:43
دسته : سایر
بازدید : 1796
برنامه های بسیج سازندگی ناحیه بناب اعلام شدبرنامه های بسیج سازندگی ناحیه بناب اعلام شد سرهنگ پاسدار ارسلان محمدپور در گفتگو با خبرنگاران در محل این فرماندهی اظهار کرد: این برنامه ها در راستای اجرایی کردن شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با قوت و کیفیت هرچه بیشتر اجرا می شود.

سرهنگ پاسدار ارسلان محمدپور در گفتگو با خبرنگاران در محل این فرماندهی اظهار کرد: این برنامه ها در راستای اجرایی کردن شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با قوت و کیفیت هرچه بیشتر اجرا می شود.

وی افزود: این برنامه ها شامل غنی سازی اوقات فراغت جوانان در عرصه سازندگی از طریق برگزاری اردوهای هجرت 3، کمک به دولت در خدمت رسانی به روستاهای محروم و شامل لایروبی تعدادی قنات و همچنین کمک به احداث مجتمع های فرهنگی روستاها است.

محمد پور همچنین اذعان داشت: مرمت و زیباسازی مدارس، اعزام تیمهای پزشکی به مناطق محروم در مناسبتهای مختلف با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان، کمک به اشتغال جوانان از طریق برگزاری دوره های آموزش مهارت با همکاری مراکز آموزش فنی وحرفه ای از اهم برنامه های بسیج سازندگی درسال 91 می باشد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/1549/