نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 1601
تاریخ : 10 شهريور 1391 ساعت 14:07
دسته : سیاسی
بازدید : 1420
اجلاس موفقیت‌آمیز عدم تعهد در تهران تحریم‌های غرب را شکستاجلاس موفقیت‌آمیز عدم تعهد در تهران تحریم‌های غرب را شکست نماینده مردم بناب در مجلس با اشاره به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری اجلاس سران عدم تعهد گفت: این حرکت یک موضوع اتفاقی نیست و بیشتر باید روی آن تأمل کرد.

نماینده مردم بناب در مجلس با اشاره به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری اجلاس سران عدم تعهد گفت: این حرکت یک موضوع اتفاقی نیست و بیشتر باید روی آن تأمل کرد.

حجت‌الاسلام شیخ محمد باقری‌بنابی دیشب در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز«کارمند» و همچنین «سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب» ترتیب یافته بود؛ با اشاره به تحریم‌های سیاسی و اقتصادی اعمال شده از سوی غرب و آمریکا به ایران تصریح کرد: برگزاری اجلاس در مقابل این همه فشار و تحریم یک پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: این اتفاق و حرکت که در کشور به وقوع پیوست، موضوع ساده‌ای نیست و قطعاً برگزاری این اجلاس و حضور سران کشورهای مختلف به نوعی موفقیت قابل توجه برای ایران به شمار می‌رود و بار دیگر حقانیت ایران در عرصه‌های جهانی نمایان شد و ضربه مهلکی به آمریکا بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: این حرکت را در کشور به فال نیک می‌گیریم و این حرکت در راستای معرفت دهی به ظهور امام عصر(عج) است و تا مردم آگاه نشوند، ظهور اتفاق نخواهد افتاد.

وی همچنین تصریح کرد: برگزاری اجلاس سران در ایران برای معرفت‌دهی به جهان بشریت است و بهترین فرصت برای تدبیر مسئولان برای ترویج انقلاب است و این رویـداد مهم می‌تواند تهدیدهای غرب و استکبار علیه کشورمان را به یک فرصت تبدیل کند.

نماینده مردم بناب در مجلس سپس یاد و خاطره شهیدان «رجایی و باهنر» و همچنین «هفته دولت» و «روز کارمند» را گرامی داشت و اظهار کرد: اگر می‌خواهیم محیط دانشگاهی به محیط بهشتی تبدیل شود و بهشت را در این دنیا تجربه کنیم، کارکنان ادارات باید وجدان کاری و اخلاق اسلامی را در ادارات سرلوحه کار خود قرار دهند.

باقری‌بنابی ضمن تقدیر و تشکر از تمام مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب به خاطر قدم‌های ارزنده‌ای که در این واحد از بدو تأسیس تاکنون برداشته شده؛ بر تلاش بیشتر مسئولان و کارکنان برای ارتقاء کمی و کیفی دانشگاه تأکید کرد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/1601/