نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 17425
تاریخ : 14 دي 1394 ساعت 17:29
دسته : مذهبی
بازدید : 3040
تجمع اعتراض آمیز طلاب حوزه علمیه بناب در محکومیت به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر + تصاویرتجمع اعتراض آمیز طلاب حوزه علمیه بناب در محکومیت به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر + تصاویر طلاب حوزه علمیه بناب ظهر امروز با تعطیل کردن کلاسهای درس خود در یک تجمع اعتراض آمیز شرکت نموده و عاملین این جنایت را محکوم کردند.

طلاب حوزه علمیه بناب ظهر امروز با تعطیل کردن کلاسهای درس خود در یک تجمع اعتراض آمیز شرکت نموده و عاملین این جنایت را محکوم کردند.

به گزارش بناب نیوز، طلاب حوزه علمیه حضرت ولی عصر بناب در پایان طوماری را در محکومیت اعدام شیخ نمر توسط رژیم منحوس آل سعود امضاء کردند.

در این طومار آمده است: رژیم مرتجع ، سفاک و مسلمان کش آل سعود که خوش خدمتی اوبه آمریکا جنایتکار و رژیم جعلی صهیونسیتی بر هیچ کسی پوشیده نیست ، در حالی این عالم مظلوم را به شهادت رساند که در کنفرانس های به اصطلاح صلح و حل بحران سوریه شرکت می کند و از سردمداران ائتلاف شده است.

با این همه هدف از اعدام شیخ نمر ، سرپوش نهادن بر شکست های پی در پی آل سعود در یمن و نیز شکست سیاست ها و دست نشانده های این رژیم در عراق ، سوریه ، لبنان و بحرین ، بوده است غافل از آن که امروز نکبت و بیچارگی سراسر این رژیم را فرا گرفته و آن را در سراشیبی سقوط و اضمحلال قرار داده است.

خبرنگار بناب - پورملااقدم.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/17425/