نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 22996
تاریخ : 23 فروردين 1396 ساعت 15:09
دسته : ورزشی
بازدید : 808
تیم فوتسال منتخب جوانان بناب برد را با تساوی عوض کردتیم فوتسال منتخب جوانان بناب برد را با تساوی عوض کرد دیروز در ادامه ی سری رقابت های لیگ برتر جوانان فوتسال استان، بازی حساس هفته پنجم از دور برگشت مسابقات به تساوی کشیده شد.

دیروز در ادامه ی سری رقابت های لیگ برتر جوانان فوتسال استان، بازی حساس هفته پنجم از دور برگشت مسابقات به تساوی کشیده شد.

به گزارش بناب نیوز، تیم منتخب جوانان بناب در سالن مجتمع ورزشی بناب میزبان تیم مس سونگون ورزقان بود که در اوایل بازی هر دو تیم احتیاط را در دستور کار داشتند تا اینکه در یک حمله ی سریع تیم منتخب جوانان به گل رسید، بعد از گل اول جوانان بناب با روحیه ی مضاعفی به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در اواخر نیمه اول به گل دوم رسیدند، نیمه اول این مسابقه با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی فشار حملات تیم میهمان به اوج خود رسید تا اینکه اشتباه دفاع تیم بناب کار دست این تیم داد و یک پنالتی را به تیم حریف تقدیم کرد، گل اول تیم مس سونگون از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

بازی با نتیجه ۲ بر ۱ ادامه داشت، در حالیکه عطش گلزنی تیم بناب به اوج خود رسیده بود و همه در انتظار گل سوم بودند، در یک ضد حمله ی سریع این تیم مس سونگون بود که به گل دوم خود رسید.

بازی در دقایق آخر خود به اوج حساسیت رسیده بود که هردو تیم به تساوی رضایت دادند.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/22996/