نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 23247
تاریخ : 19 ارديبهشت 1396 ساعت 21:15
دسته : مذهبی
بازدید : 1333
برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در بناببرگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف در بناب رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بناب از برگزاری مرحله شهرستانی چهلیمن دوره مسابقات قرآن اوقاف در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰۰ نفر برای حضور در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بناب از برگزاری مرحله شهرستانی چهلیمن دوره مسابقات قرآن اوقاف در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰۰ نفر برای حضور در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.

مهدی راحلی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بناب، از برگزاری مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰۰ نفر برای حضور در این مسابقت ثبت‌نام کرده‌اند.

وی، از گرایش‌های قرآنی مسابقه خبر داد و خاطرنشان کرد: حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء،حفظ کل، قرائت، ترتیل، اذان و مدیحه سرایی برای رقابت شرکت کنندگان درنظرگرفته شده است.

راحلی، با بیان اینکه مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات قرآن اوقاف ۲۱ اردیبهشت‌ماه در شهرستان بناب برگزارمی‌شود، گفت: این مسابقات در محل بیت‌القرآن و العترت بناب برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بناب، افزود: در مجموع  ۲۲ نفر در رشته‌های مختلف به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند.

راحلی، از اهداف برگزاری مسابقه قرآنی اوقاف گفت و تاکید کرد: برگزاری این مسابقات موجب گسترش فضای روحانی و فرصت بسیار مناسبی برای کشف استعدادهای قرآنی در شهرستان‌ها است.

ایکنا.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/23247/