نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 23907
تاریخ : 31 تير 1396 ساعت 14:50
دسته : حوادث
بازدید : 2760
کشف ۴۰۰ هزار نخ سیگارخارجی قاچاق در شهرستان بنابکشف ۴۰۰ هزار نخ سیگارخارجی قاچاق در شهرستان بناب فرمانده انتظامی شهرستان بناب گفت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان بناب در بازرسی از دو دستگاه خودرو ۴۰۰ هزار نخ سیگار خارجی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب گفت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان بناب در بازرسی از دو دستگاه خودرو ۴۰۰ هزار نخ سیگار خارجی کشف کردند.

به گزارش بناب نیوز، سرهنگ رمضان الهوردیان در ادامه اظهار داشت: در اجرای برنامه ها و تدابیر اخیر قرارگاه مبارزه با قاچاق، شناسایی خودروهای حامل بار قاچاق در دستور کار ماموران یگان امداد شهرستان قرار گرفته است که ماموران در این راستا در حین کنترل خودروها به دو دستگاه خودروی پژو مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب ادامه داد: در بازرسی از این خودروها تعداد ۴۰۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش ۹۰۰ میلیون ریال کشف و در این خصوص دو نفر متهم نیز دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب افزود: سیگار و سایر کالاهای دخانی برای مصرف کننده عامل بسیاری از بیماری ها می باشد که این نوع کالاهای قاچاق دخانی به دلیل تولید در کارگاه های زیر زمینی عمدتاً غیر بهداشتی و آسیب های به مراتب خطرناک تری را برای مصرف کننده آن در پی دارند.

مهر.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/23907/