نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 24033
تاریخ : 9 مرداد 1396 ساعت 22:54
دسته : عمرانی
بازدید : 3096
اختصاص اعتبار لازم برای ساماندهی بافت فرسوده در هسته مرکزی بناباختصاص اعتبار لازم برای ساماندهی بافت فرسوده در هسته مرکزی بناب شهردار بناب خواستار اختصاص اعتبار لازم برای ساماندهی بافت فرسوده در هسته مرکزی بناب شد.

شهردار بناب خواستار اختصاص اعتبار لازم برای ساماندهی بافت فرسوده در هسته مرکزی بناب شد.

به گزارش بناب نیوز، نادر داوودی در نشست ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان بناب از ارائه تخفیف ۵۰ درصدی و رایگان برای صدور پروانه های ساختمانی در محلات حاشیه شهر خبرداد و افزود: برای محلات دیزج جنوبی و کوی پاسگاه اعتبار لازم نیز تخصیص یافته است.

وی با اشاره به وجود بافت فرسوده در هسته مرکزی شهر بر توجه و تخصیص اعتبار مورد نیاز برای ترمیم و بازسازی این مناطق تأکید کرد.

کلیددار شهر بناب خاطرنشان کرد: محلات تنگه کوچه غربی و کوزه گران از جمله محلاتی هستند که در هسته مرکزی شهر قرار گرفته اند و ۱۷۰ واحد مسکونی در این محلات در جریان مسیرگشایی و تملک واقع شده اند و خواسته ما این است که با اختصاص زمین مناسب و تملک این زمین ها نسبت به انتقال واحدهای مذکور اقدام شود و ساکنان آن ها را در این مکان ها جا دهیم.

داوودی با اشاره به اینکه ۸۰ درصد احداث پل بر روی قوبی چای اجرا شده است، خواستار تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این پروژه شد.

وی در ادامه با اشاره به مساعدت ۵۰ درصدی شهرداری در تأمین مصالح مورد نیاز در سکونتگاه های غیررسمی، مساعدت ۵۰ درصد بقیه را توسط دولت خواستار شد.

مهر .


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/24033/