نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 24441
تاریخ : 16 آذر 1396 ساعت 21:16
دسته : سیاسی
بازدید : 816
آمریکا دشمن آزادی و دموکراسی در دنیاسترئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی:آمریکا دشمن آزادی و دموکراسی در دنیاست رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی گفت: آمریکا دشمن آزادی و دموکراسی در دنیاست.

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی ملکی بعد از ظهر امروز به مناسبت روز دانشجو در جمع مسؤولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام‌نور مرکز بناب اظهار کرد:در کجای دنیا کشوری را سراغ دارید که نخست وزیر قانونی یک ملت را یک کشور دیگر دستگیر و او را مجبور به استعفا کنند.

وی افزود: اقدامات کنونی آمریکا همان اقدامات سال 32 در ایران است که نخست وزیر قانونی کشور را با کودتا از صحنه سیاسی خارج کرد، بنابراین بنده در جواب کسانی که می‌گویند با آمریکا چه مشکلی داریم، می‌گویم ما با آمریکا مشکلی نداریم بلکه این آمریکاست که با ما مشکل دارد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: جامعه دانشگاهی ما اولین قشری است که به تحولات اجتماعی و سیاسی در کشور عکس‌العمل نشان می‌دهد و این نسل باید در جریانات دانشجویی خود دقت فراوانی کنند.

اعزازی ملکی سپس ورود دانشگاهیان و دانشجویان به بحث شرکت‌های دانش‌بنیان را ضروری دانست و تأکید کرد: با این کار دانشجویان می‌توانند نسبت به رفع بیکاری اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه ما همواره خاستگاه اندیشه و طرح‌های نو هستند و اگر رسالت خود را به خوبی انجام دهند، کشور می‌تواند در زمینه‌های علمی و فناوری رشد چشمگیری داشته باشد تا بلکه با ایجاد اشتغال و تجاری‌سازی علم از دانشجویان شرمنده نباشیم.


آدرس خبر: https://goo.gl/uXhhcj