نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 24537
تاریخ : 7 بهمن 1396 ساعت 22:54
دسته : حوادث
بازدید : 1664
کشف و امحای بیش از ۵ تن شیر فاسد در بنابکشف و امحای بیش از ۵ تن شیر فاسد در بناب فرمانده انتظامی شهرستان بناب از کشف بیش از پنج تن شیر فاسد در بناب خبر داد.

به گزارش بناب نیوز، سرهنگ رمضان الهوردیان با اشاره به کشف 5 تن شیر فاسد در شهرستان بناب، اظهار کرد: در پی گزارش از شبکه بهداشت در رابطه با ورود تانکر حامل شیر بدون مجوز بهداشت به این شهرستان و پس از اقدام به انتقال این‌ محموله به مرکز آزمایشگاه بر فاسد بودن این محموله شیر پی بردیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب گفت: این محموله از شهرستان کرج در حال انتقال به این شهر بود که توسط نیروی انتظامی بناب کشف و ضبط شد.

وی افزود: ماموران یگان امداد بلافاصله در بدو ورود این محموله با حضور در میدان معلم بناب و انجام یک حرکت غافلگیرانه جلوی تانکر را گرفته، راننده و کامیون را توقیف و به ستاد انتظامی شهرستان بناب انتقال دادند.

الهوردیان تصریح کرد: پس از آزمایشات شبکه دامپزشکی مشخص شد که شیر فاسد و غیرقابل مصرف است.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب با بیان اینکه شیرهای فاسد امحا و متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد گفت: از تمام توان خود در راستای از بین بردن و نا امن کردن فضا برای برهم زنندگان نظام اقتصادی کشور استفاده می‌کنیم. / تسنیم


آدرس خبر: http://kotah.ir/bE