نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 24703
تاریخ : 11 ارديبهشت 1397 ساعت 23:45
دسته : سیاسی
بازدید : 208
جناح‌گرایی، طایفه‌گرایی و لجبازی آفت‌ شوراهاست/دستگاه‌های دولتی نواقص اجرایی خود را به گردن شوراها می‌اندازندبخشدار مرکزی بناب:جناح‌گرایی، طایفه‌گرایی و لجبازی آفت‌ شوراهاست/دستگاه‌های دولتی نواقص اجرایی خود را به گردن شوراها می‌اندازند بخشدار مرکزی بناب با بیان اینکه جناح گرایی، طایفه گرایی و لجبازی از آفت‌های اصلی شوراهای اسلامی است؛ گفت: شورایی موفق است که دارای هماهنگی و وحدت رویه در انجام امور باشد.

به گزارش بناب نیوز، ناصر عباس‌زاده در گرامیداشت روز شوراها در همایش یک روزه شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بناب  اظهار داشت: فرهنگ انجام کارهای گروهی هنوز در روستاهای ما جا نیفتاده است، هیچ یک از شوراهای روستاها نباید از وحدت و همدلی غافل شوند.

وی با اشاره به حمایت دولت از شورا به خصوص شوراهای روستایی تصریح کرد: دولت حمایت‌های بی‌سابقه‌ای از روستاها داشته و همچنان نیز این حمایت‌ها ادامه دارد.

بخشدار مرکزی بناب سپس از اختصاص 220 میلیارد ریال اعتبار توسط دولت‌های یازدهم و دوازدهم به دهیاری‌های شهرستان بناب خبرداد و افزود: در سال 96 مبلغ 68 میلیارد ریال به حساب دهیاری‌های این شهرستان واریز شده است.

عباس‌زاده با اشاره به پیشرفت 80 درصدی میانگین طرح‌های هادی روستایی در بناب یادآور شد: طی این مدت 21 روستای بناب با مشارکت دهیاری‌ها از محل قیر رایگان بنیاد مسکن آسفالت شدند.

وی با بیان اینکه شوراها در سطح کشور کمک حال دولت هستند، تأکید کرد: در کنار آن دولت نیز در تمام بخش‌های روستایی بةصورت پررنگ در ارائه خدمات به روستاییان تلاش کرده است.

بخشدار مرکزی بناب در ادامه به برگزاری کلاس‌های مختلف آموزشی برای شوراها تأکید کرد.


آدرس خبر: http://kotah.ir/fY