نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 24745
تاریخ : 6 خرداد 1397 ساعت 08:31
دسته : ورزشی
بازدید : 873
راهیابی تیم نمایندگی تراکتور بناب به فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال نوجوانان استانلیگ برتر فوتسال نوجوانان استان آذربایجان‌شرقیراهیابی تیم نمایندگی تراکتور بناب به فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال نوجوانان استان با برگزاری 2 بازی تیم‌های فینالیست لیگ برتر فوتسال استان آذربایجان‌شرقی در رده نوجوانان مشخص شد.

به گزارش بناب نیوز، بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال استان آذربایجان‌شرقی در رده نوجوانان با برگزاری 2 بازی به اتمام رسیده و تیم‌های راه یافته به دیدار نهایی مشخص شدند.

شهدای گمنام تبریز در خانه خود با نتیجه 4 بر 2 مغلوب تیم شایگان آرمین آذربایجان شدند، اما با توجه به پیروزی بازی رفت با نتیجه 4 بر صفر راهی بازی فینال شد.

در دیگر بازی این مرحله تیم نمایندگی تراکتور بناب در تبریز با نتیجه 3 بر 2 برابر تیم نام‌آوران به برتری رسید تا فینالیست دیگر این مسابقات شود. بازی رفت 2 تیم نیز با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم بناب به اتمام رسیده بود.

به این ترتیب بازی رده‌بندی بین تیم‌های نام‌آوران و شایگان آرمین آذربایجان برگزار می‌شود و دیدار نهایی هم بین تیم‌های شهدای گمنام تبریز و نمایندگی تراکتور بناب انجام خواهد شد.

بازی‌های رده‌بندی و فینال مسابقات روز سه شنبه 8 خرداد بعد از افطار در سالن 2 هزار نفری حجاب آذرشهر برگزار خواهد شد.


آدرس خبر: http://kotah.ir/gN