نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 24900
تاریخ : 24 شهريور 1397 ساعت 15:27
دسته : سیاسی
بازدید : 686
امنیت کشور به دلار و ارز و سکه نیست!رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی:امنیت کشور به دلار و ارز و سکه نیست! رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با تاکید به اینکه اگر به عنوان مجموعه فرهنگیان، خودمان به خودمان احترام نگذاریم، نباید انتظار احترام از دیگران داشته باشیم، گفت: این همه در کشور دم از ارز و سکه و نرخ دولتی می‌زنند و همه خود را درگیر آن کرده‌اند،ولی کسی به فکر نیروی انسانی، دانش‌آموز و مسائل فرهنگی نیست.

به گزارش بناب نیوز و به نقل از فارس، ضیاءالله اعزازی ملکی در مراسم تودیع و تکریم رئیس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: بنده خود کارمند دانشگاه فرهنگیان بوده و جزو این مجموعه و خانواده هستم.

وی افزود:به آقای بدری تبریک عرض می‌کنم چراکه در حال حاضر هر کسی در کشور بتواند از پست و مقام خود خداحافظی کند، جای تبریک دارد و البته مسوولیت‌ها در کشور نیز سنگین شده است.

اعزازی ملکی با بیان اینکه همواره جایگاه معلم بسیار مهم بوده و هست، گفت: اگر مدیر خوب و شایسته پست‌ها در کشور نداریم، ریشه این امر به معلمان برمی‌گردد که نتوانسته‌اند به خوبی دانش‌آموز و مدیر آینده تربیت کنند.

وی با تاکید به اینکه اگر به عنوان مجموعه فرهنگیان، خودمان به خودمان احترام نگذاریم، نباید انتظار احترام از دیگران داشته باشیم، تصریح کرد: این همه در کشور دم از ارز و سکه و نرخ دولتی می‌زنند و همه خود را درگیر آن کرده‌اند،ولی کسی به فکر نیروی انسانی، دانش‌آموز و مسائل فرهنگی نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان خاطرنشان کرد: این موضوع سکه، ارز و نوسانات جزو دغدغه‌های خود مجلس و قوای سه گانه هم است ولی از دیگر مسائل غافل مانده‌ایم.

وی با تاکید به اینکه اگر امنیت کشور در منطقه وجود دارد زیر سایه سکه و ارز و سکه نبوده بلکه مسائل ارزشی و فرهنگی اثر داشتند، گفت: امنیت کشور ما ربطی به سکه و دلار ندارد بلکه ما شهدای زیادی مانند چمران‌ها، باکری‌ها و... تقدیم کرده‌ایم.

نماینده مردم بناب در مجلس بیان کرد: اگر مسولان و مردم اراده کنند، مشکلات حل خواهد شد چراکه مشکل حل نشدنی نداریم و امید است دانشگاه فرهنگیان با بسترسازی مناسب، در جبهه جهل و دانایی پیروز باشند.


آدرس خبر: https://goo.gl/SRPxk5