نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25005
تاریخ : 26 آذر 1397 ساعت 22:52
دسته : اجتماعی
بازدید : 94
شیوه‌های سنتی تکریم ارباب رجوع پاسخگوی نیازهای امروز جامعه نیستمدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی:شیوه‌های سنتی تکریم ارباب رجوع پاسخگوی نیازهای امروز جامعه نیست مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهرداری باید تحولی بنیادی در سیستم پاسخگویی خود ایجاد کند!

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، مرتضی علیخانی در آیین تکریم و معارفه شهردار جدید بناب با اشاره به جایگاه رفیع بناب از لحاظ اقتصادی اظهار کرد: وضعیت بناب ایجاب می‌کند که مسئولان این شهرستان تلاش خود را مضاعف کنند.

وی با بیان اینکه در شرایط امروزی شیوه‌های سنتی تکریم ارباب رجوع پاسخگو نیست؛ افزود: مردم باید به تمام بخش‌های خدمات شهری دسترسی داشته باشند و مسئولان باید از انتقاد مردم استقبال کرده و زمان طرح انتقاد باید لحظه خوشحالی مسئولان باشد.

این مقام مسئول در استانداری آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه سیستم‌های جدید این امکان را فراهم کرده که مردم را تکریم کنیم؛ تصریح کرد: زیرساخت‌های لازم برای تبدیل شهرستان بناب به شهر هوشمند فراهم است.

علیخانی در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات نادر داوودی شهرداری سابق بناب، محبوب تیزپاز را به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی و اظهار امیدواری کرد که با حمایت هر 7 عضو شورای اسلامی شهر که به وی رأی دادند، تحول اساسی در بناب ایجاد شود.


آدرس خبر: https://goo.gl/QpGkMy