نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25038
تاریخ : 20 دي 1397 ساعت 14:06
دسته : اجتماعی
بازدید : 93
تأکید امام جمعه بناب در خصوص رفع مشکلات و معضلات شهرک ولی عصر(عج) بنابتأکید امام جمعه بناب در خصوص رفع مشکلات و معضلات شهرک ولی عصر(عج) بناب امام جمعه بناب در خصوص رفع مشکلات و معضلات شهرک ولی عصر(عج) این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در جلسه ای که با حضور فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسئولان شهرستان در محل شورای اسلامی شهر بناب تشکیل شده بود، با اشاره به وظیفه خطیر مسئولان در رسیدگی به مطالبات به حق و قانونی مردم اظهار کرد: یکایک شما مسئولان در قبال حدود 140 هزار نفر از مردم شهرستان پاسخگو هستید و یقین بدانید هر قدمی که در راستای حل مشکلات مردم بر می دارید، عین عبادت است.

وی سپس با بیان اینکه ساکنان شهرک ولی عصر(عج) با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند؛ افزود: حل مشکلات این شهرک نیاز به اقدام جهادی شما مسئولان دارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب همچنین با تأکید بر اینکه مسئولان باید حلال مشکلات مردم باشند؛ تصریح کرد: مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم در چنین جلساتی لباس عمل بر تن کنند و مردم به عینه خروجی نتایج این جلسات را در عمل مشاهده و احساس کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی در ادامه از مسئولان شهرستان خواست در خصوص احداث پارکینگ عمومی و نیز سرویس دستشویی برای استفاده اصناف و کسبه و همچنین شرکت کنندگان در نمازجمعه در اطراف مصلای شهر اهتمام جدی داشته باشند.

این گزارش حاکی است، در ابتدای این جلسه هریک از اعضای شورای اسلامی شهر بناب مسائل و مشکلات شهری در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و عمرانی را بیان کردند و خواستار همکاری مسئولان و مردم در زمینه اجرای این برنامه ها شدند.

بنابراین گزارش، مسئولان حاضر نیز گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف را ارائه کردند.


آدرس خبر: https://goo.gl/NQ9oWV