نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25257
تاریخ : 14 تير 1398 ساعت 16:56
دسته : اقتصادی
بازدید : 396
پیش‌بینی صادرات 200 هزار تن محصولات فولادی در سال جاریمدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب عنوان کرد:پیش‌بینی صادرات 200 هزار تن محصولات فولادی در سال جاری مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: صادرات محصولات فولادی این شرکت در سال 98 در حال انجام است و پیش بینی می‌شود صدور بالای 200 هزار تن را در سالجاری داشته باشیم.

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایلنا، سید ابوتراب فاضل مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب در مجمع عمومی سالیانه منتهی به سال مالی 97  اظهار کرد : علیرغم مشکلات اقتصادی و نوسانات بازار فولاد و مشکلات حاصل از آن در سال97 ؛  با حمایت های ویژه و همه جانبه  جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری،  با انجام اصلاحات ساختاری در حوزه مالی و بهره برداری اقدامات مهمی انجام شد و شاهد شروع به فعالیت مجدد واحد ذوب قوس شاهین بعد از یکسال توقف بودیم.

وی افزود: صادرات محصولات فولادی این شرکت در سال 98 در حال انجام است و پیش بینی می‌شود صدور بالای 200 هزار تن را در سالجاری داشته باشیم.

فاضل تاکید کرد: در سال 97 با دستیابی به سود از میزان زیان عملیاتی کاسته شد و حرکت به سمت سوددهی انجام شده است که قابل توجه است این اتفاق برای اولین بار در چند سال اخیر  می‌افتد.

وی خاطرنشان کرد: با اضافه شدن کوره جدید و ست پنجم القائی حدود 130 هزار تن به ظرفیت ذوب القائی افزوده می‌شود.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25257/