نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25318
تاریخ : 12 شهريور 1398 ساعت 17:12
دسته : ورزشی
بازدید : 594
همایش دوچرخه سواری ایمن در بناب برگزار میشودهمایش دوچرخه سواری ایمن در بناب برگزار میشود همایش دوچرخه سواری ایمن با شعار رعایت فرهنگ ترافیکی در بناب برگزار میشود.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب، سید مجید یزدانی در جلسه مشترک با نمایندگان ادارات و نهادهای انتظامی شهرستان با اشاره به فوت ۴نفر دوچرخه سوار در ۵ ماه گذشته تصریح کرد: برای آموزش ایمنی به دوچرخه سواران بنابی، همایش "دوچرخه سواری ایمن" با شعار رعایت فرهنگ ترافیکی در بناب برگزار میشود.

وی افزود:این همایش با شرکت دوچرخه سواران ساعت ۹صبح روز جمعه این هفته ۱۵شهریور، از ابتدای بلوار لاله تا پارک فدک برگزار می شود و در انتهای همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه همچنین با اشاره به هماهنگی های انجام گرفته با شورای شهر و شهرداری بناب خاطرنشان کرد:بارها صورتجلسه مشترک با شورای شهر و شهرداری بناب داشته ایم تا نسبت به نصب تابلوهای هشدار رعایت حقوق دوچرخه سواران توسط رانندگان ورودی به شهر اقدام کنند، ولی متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

وی همچنین با تاکید بر لزوم ایجاد زیرساخت های لازم برای دوچرخه سواری در بناب تصریح کرد:با عدم وجود زیرساخت ها در این شهر،دوچرخه سواری در بناب آب در هاون کوبیدن است.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25318/