نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25366
تاریخ : 18 مهر 1398 ساعت 20:52
دسته : اقتصادی
بازدید : 470
مشکلی از لحاظ منابع مالی در آذربایجان‌شرقی نداریم / گلایه از تعلل در اجرای پروژه‌هااستاندار آذربایجان شرقی:مشکلی از لحاظ منابع مالی در آذربایجان‌شرقی نداریم / گلایه از تعلل در اجرای پروژه‌ها استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: هیچ مشکلی از لحاظ تأمین منابع مالی در استان نداریم.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، محمدرضا پورمحمدی عصر امروز در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و اقتصاد مقاومتی شهرستان بناب با اشاره به موقعیت ممتاز شهرستان بناب در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: با وجود این ظرفیت، شهرستان بناب ظرفیت توسعه بیش از این را دارد.

وی افزود: با وجود تهدیدات استکبار جهانی ایران اسلامی با استعانت از منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های مقاومتی راه پیشرفت و توسعه را در پیش گرفته است.

نماینده عالی دولت در استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به تلاشگری مردم شهرستان بناب این شهر را شهر تلاش و غیرتمندی توصیف و اذعان کرد: وجود برندهایی مانند«کباب بناب» و «بناب شهر دوچرخه ایران» نشانگر تلاشگر بودن مردم این شهرستان است.

پورمحمدی ضمن اظهار گلایه از تعلل در اجرای برخی پروژه‌های عمرانی عنوان کرد: افکار عمومی تعلل یک پروژه عمرانی به مدت 10 سال را قبول نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به رفع موانع برای توسعه شهرک صنعتی و همچنین فراهم بودن سایر زیرساخت‌های توسعه اقتصادی این شهرستان را بیش از پیش در مدار توسعه می‌بینم.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25366/