نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25405
تاریخ : 13 آبان 1398 ساعت 21:29
دسته : اجتماعی
بازدید : 147
ضرورت تأمین زیرساخت های لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در بنابفرماندار بناب تأکید کرد؛ضرورت تأمین زیرساخت های لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در بناب فرماندار بناب بر ضرورت تأمین زیرساخت های لازم برای مقابله با حوادث احتمالی در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، امین رفیعی در نشست شورای پدافند غیرعامل بناب گفت: باید آمادگی های لازم را در ارتباط با تهاجمات و تهدیدات احتمالی و حوادث غیرمترقبه از هر جهت و در همه زمینه ها داشت، بر عکس تصوری که همه از پدافند غیرعامل دارند و کاربرد آن را بیشتر در زمینه نظامی می دانند.

وی آمادگی همه دستگاه های دولتی و غیردولتی را در اجرای اهداف کمیته های مختلف پدافند غیرعامل لازم توصیف کرد و افزود: درک تهدیدهای نوظهور در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در شرایط کنونی لازم است.

وی همچنین توجه به پدافند غیرعامل را امری بسیار مهم و حائز اهمیت برشمرد و تأکید کرد: با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم، با توجه به نگاه با خصومت دشمنان، در هر لحظه می توان ضمن توجه به مسئله پدافند غیرعامل میزان خسارت و تلفات احتمالی را در اتفاقات غیرقابل پیش بینی کاهش داد و به حداقل رساند.

رفیعی رئیس شورای تأمین شهرستان بناب با اشاره به خسارات وارده ناشی از سیل ابتدای سال در برخی استان های کشور بر جلوگیری و انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از حوادث احتمالی سیل در نقاط حادثه خیز شهرستان تأکید کرد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25405/