نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25419
تاریخ : 19 آبان 1398 ساعت 19:57
دسته : اجتماعی
بازدید : 233
ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی یک وحدت رویه را می طلبدفرماندار بناب:ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی یک وحدت رویه را می طلبد فرماندار بناب گفت: ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی در شهرستان بناب یک کار دسته جمعی و وحدت رویه را می طلبد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، امین رفیعی در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری بناب که با حضور مهدی اسحقی نژاد معاون ستاد بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی و اعضای این ستاد در شهرستان بناب ترتیب یافته بود، با تقدیر از اعضای ستاد بازآفرینی پایدار شهری بناب بخاطر اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان گفت: ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی یک همت و کار دسته جمعی را می طلبد و باید تمام دستگاه ها برای ساماندهی محلات مورد نظر پای کار بیایند.

وی با بیان اینکه ۱۷ محله در بناب به عنوان محلات هدف در نظر گرفته شده اند؛ افزود: اجرای ۱۱ پروژه در جریان سال ۹۸ در این محلات پیش بینی شده که بالغ بر ۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای این طرح ها اختصاص یافته است.

وی با اعلام اینکه شهرستان بناب در جذب اعتبارات از محل اعتبارات بازآفرینی رتبه نخست بعد از تبریز را به خود اختصاص داده است؛ تصریح کرد: جابجایی ۱۰۰ تیر برق در این محلات از جمله مطالبات ساکنان این محلات است که امیدواریم شهرداری با همکاری اداره برق نسبت به جابجایی این تیرهای برق اقدام لازم را انجام دهد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیز برای جابجایی این تیرها در نظر گرفته شده است.

فرماندار بناب در ادامه با اشاره به اختصاص ۲۵۰ تن قیر رایگان به این محلات گفت: ۱۸۹ تن مابقی قیر نیز امیدواریم بزودی برای استفاده در سایر محلات هدف از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تخصیص یابد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25419/