نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25420
تاریخ : 19 آبان 1398 ساعت 20:01
دسته : اجتماعی
بازدید : 190
5 هزار تن قیر برای آسفالت محلات شهر بناب نیاز استشهردار بناب:5 هزار تن قیر برای آسفالت محلات شهر بناب نیاز است شهردار بناب با بیان اینکه برای آسفالت محلات بناب در شرایط فعلی 5 هزار تن قیر مورد نیاز است گفت: 100 تن قیر در مرحله تحویل است.

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، محبوب تیزپاز نیاری در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری بناب که با حضور مهدی اسحقی نژاد معاون ستاد بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی و اعضای این ستاد در شهرستان بناب ترتیب یافته بود گفت: اگر این مقدار قیر ظرف دو سه روز آینده تحویل نشود، ادامه جریان آسفالت در بناب با مشکل روبرو خواهد شد.

وی با اشاره به مسطح بودن شهر بناب اظهار کرد: به همین خاطر در مهار آب های سطحی در بناب مشکل جدی داریم که نیاز به تأمین اعتبارات لازم است.

تیزپاز نیاری دبیر ستاد بازآفرینی شهری بناب با اعلام اینکه در قسمت غربی بناب با مشکل نبود پارک مواجه هستیم و ساکنان این محلات با مشکل روبرو هستند؛ افزود: در بحث مسیرگشایی به ویژه در مناطق تاریخی و قدیمی مشکل داریم و امیدواریم با تخصص اعتبارات مورد نیاز بتوانیم در بحث مسیرگشایی در این مناطق گام هایی برداریم.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25420/