نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25421
تاریخ : 19 آبان 1398 ساعت 20:03
دسته : اجتماعی
بازدید : 206
تهدید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب برای کناره‌گیری از مسئولیتتهدید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب برای کناره‌گیری از مسئولیت رئیس اداره ورزش و جوانان بناب با انتقاد از واگذاری اعتبارات سالن ورزشی در یکی از محلات هدف به شهرداری گفت: قرار نیست با یک تصمیم سالن ورزشی را ازدست اداره ورزش و جوانان گرفته و آن را به شهرداری واگذار کنیم.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، سید مجید یزدانی در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری بناب که با حضور مهدی اسحقی‌نژاد معاون ستاد بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی و اعضای این ستاد در شهرستان بناب ترتیب یافته بود با اشاره به اینکه بناب به‌عنوان شهر دوچرخه‌ها شهرت دارد؛ اظهار داشت: امیدواریم در تمام پروژه‌هایی که در محلات هدف سکونتگاه‌های غیررسمی اجرا و تعریف می‌شود، بحث دوچرخه نیز در این طرح‌ها مد نظر قرار گیرد.

وی با انتقاد از واگذاری اعتبارات سالن ورزشی در یکی از محلات هدف به شهرداری گفت: قرار نیست با یک تصمیم سالن ورزشی را از دست اداره ورزش و جوانان گرفته و آن را به شهرداری واگذار کنیم.

وی اضافه کرد: ورزش یک کار تخصصی است و باید اجرا و اداره مکان‌های ورزشی را نیز به اهل فن بسپاریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب با اعلام اینکه از انتقال اعتبارات این سالن ورزشی که یک میلیارد تومان است، از اداره ورزش و جوانان به شهرداری شدیداً گلایه‌مند هستم و به آن اعتراض می‌کنم.

یزدانی با طرح این پرسش که آیا در سایر شهرهای استان نیز اجرای این پروژه به شهرداری‌ها انتقال یافته است؟ و قرار شده شهرداری ادامه طرح را تکمیل کند؛ تصریح کرد: اگر نتوانم از این موضوع دفاع کرده و طرح را به‌نام اداره ورزش و جوانان در آورم، از مسوولیت خود کنار خواهم کشید.

وی خاطرنشان ساخت: زمین برای اجرای این طرح آماده است و شورا و شهرداری نیز باید نسبت به واگذاری زمین آن اقدام کنند.

 فرماندار شهرستان بناب با ارائه توضیحاتی در این خصوص ادامه داد: بنده و مجموعه شهرستان به موضوع به عنوان نگاه شهرستانی نگاه می‌کنم و از آنجایی که اعتبارات این طرح بصورت شناور است، از این رو در صورت عدم جذب به موقع اعتبار، سایر شهرستان‌ها این اعتبار را هزینه خواهند کرد.

امین رفیعی تصریح کرد: در صورت تأمین زمین و حل مشکل سند آن آماده‌ایم این سالن را به‌نام اداره ورزش و جوانان شروع کنیم و در غیر این صورت با واگذاری زمین مورد نیاز از سوی شهرداری این پروژه توسط شهرداری تکمیل خواهد شد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25421/