نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25424
تاریخ : 21 آبان 1398 ساعت 15:32
دسته : اجتماعی
بازدید : 816
طرح استیضاح شهردار بناب کلید خوردطرح استیضاح شهردار بناب کلید خورد با امضاء تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر طرح استیضاح شهردار بناب کلید خورد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، محسن رحیمیان عضو شورای اسلامی شهر بناب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: انجام خلاف قانون شهردار در اجرای ماده 101 با وجود اینکه شورای اسلامی شهر با اجرای آن مخالف بود و هیأت تطبیق شهرستان نیز آن را رد کرده بود و شهردار برخلاف آن اقدام کرده است، از دلایل این استیضاح است.

وی افزود: واگذاری سه پروژه عمرانی شهرداری به پیمانکار از طریق ترک تشریفات با وجود مخالفت شورای شهر و رد آن در کمیته تطبیق شهرستان و تأیید رأی کمیته تطبیق در کمیته حل اختلاف استان آذربایجان‌شرقی همچنین با وجود سپری شدن وقت قانونی شهردار در پاسخ به سوالات طرح شده و استنکاف وی از پاسخ قانونی براساس ماده 83 همین قانون موضوع به‌صورت استیضاح از شهردار مطرح شده که این از دیگر دلایل استیضاح شهردار بناب است.

بر اساس این گزارشٰ محبوب تیزپاز نیاری متولد 1346 پارس‌آباد مغان و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری و شهرسازی است.

کلیددار شهر بناب پنجم آذرماه سال 1397 با رأی هفت عضو شورای اسلامی شهر بناب از بین 9 گزینه معرفی شده به‌عنوان شهردار بناب انتخاب و از 25 آذرماه همان سال رسماً فعالیت خود را به عنوان شهردار بناب آغاز کرده است.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25424/