نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25426
تاریخ : 25 آبان 1398 ساعت 13:58
دسته : اجتماعی
بازدید : 255
دستگيري كلاهبرداران 500 ميلياردي در شهرستان بنابدستگيري كلاهبرداران 500 ميلياردي در شهرستان بناب فرمانده انتظامي استان از دستگيري 3 كلاهبردار حرفه اي با 500 ميليارد ريال كلاهبرداري در بناب خبر داد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار حسین عبدی، در تشریح این خبر گفت: در پي شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری از آهن فروشی های سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي شهرستان بناب قرار گرفت.

وي در ادامه افزود: ماموران با انجام اقدامات فني و تخصصي، محل اختفاي کلاهبرداران حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه 3 کلاهبردار را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامي استان با بیان اینکه افراد دستگیر شده با صدور چک های بلا محل از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند، خاطر نشان كرد: متهمان در بازجویی های فنی و مواجه با ادله و مستندات پليس به کلاهبرداری 500 ميليارد ريالي از آهن فروشی های این شهرستان و شهرستان های همجوار، اعتراف كردند.

سردار عبدی با اشاره به اینکه تاکنون 23 نفر در این خصوص شاکی هستند افزود: متهمان پس از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25426/