نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25434
تاریخ : 7 آذر 1398 ساعت 21:41
دسته : اجتماعی
بازدید : 205
برخی شرکت‌های دولتی پیشگام افزایش قیمت‌ها بعد گرانی بنزین شده‌اندبرخی شرکت‌های دولتی پیشگام افزایش قیمت‌ها بعد گرانی بنزین شده‌اند نماینده بناب در مجلس گفت: برخی شرکت‌های دولتی به‌جای اینکه در افزایش ندادن قیمت کالاها بعد گرانی بنزین پیشگام باشند، قیمت محصولات‌شان را افزایش داده‌اند.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم نظارت دولت بر بازار گفت: همه قوای نظام بر کنترل بازار به دنبال افزایش قیمت بنزین تأکید دارند تا این گرانی باعث افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها نشود.

وی افزود:‌ انتظار داریم تا دولت با جدیت بحث کنترل بر بازار را پیگیری کند تا اجناس مختلف به بهانه گرانی بنزین افزایش قیمت به همراه نداشته باشد.

نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه خروجی این کار چندان موفق نیست و ما در بازار شاهد اثرات مثبت آن نیستیم.

اعزازی ملکی خاطرنشان کرد: دولت باید اعتماد مردم را جلب کند اعتماد مردم هم زمانی جلب می‌شود که وقتی دولت می‌گوید کنترل می‌کنیم در عمل هم این کار را انجام دهد.

وی افزود: نظارت بر بازار جزو محدوده وظایف و اختیارات دولت است و دولت است که باید با تمام توان بر قیمت کالاها بازار نظارت داشته باشد. 

نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شنیده‌ها از این حکایت دارد که شرکت‌های دولتی بعد از گرانی بنزین محصولات‌شان را گران کرده‌اند که این اقدام صحیح نیست. شرکت‌های دولتی باید در بحث عدم افزایش قیمت‌ها پیشگام باشند. 

عضو مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امیدوارم بر بحث نظارت بر بازار اقدامات مناسب صورت گیرد تا اعتماد مردم لطمه نبیند. 


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25434/