نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25452
تاریخ : 23 آذر 1398 ساعت 21:14
دسته : حوزه و دانشگاه
بازدید : 650
روز درهای باز در دانشگاه بناب برگزار خواهد شددر آستانه هفته پژوهش؛روز درهای باز در دانشگاه بناب برگزار خواهد شد به مناسبت هفته پژوهش روز درهای باز با هدف آشنایی شهروندان و دانش آموزان با امکانات دانشگاه بناب برگزار می شود.
به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه بناب، دکتر حسین پیری، رئیس دانشگاه بناب در گفتگو با خبرنگاران گفت: با هدف آشنایی دانش آموزان و شهروندان عزیز بنابی، در آستانه هفته پژوهش، هیات رئیسه دانشگاه تصمیم گرفت روز یکشنبه، ۲۴ آذرماه را بعنوان روز درهای باز دانشگاه بناب انتخاب نماید.
دکتر پیری ادامه داد: دانشگاهها علاوه بر فعالیت های علمی و آموزشی باید نهادهایی فرهنگ ساز در منطقه باشند و هدف از برگزاری این رویداد، توسعه وظایف اجتماعی دانشگاه بناب و آشنایی دانش آموزان، صاحبان صنایع و شهروندان با فضای دانشگاه و امکانات موجود است.
وی تاکید کرد: مشاوره انتخاب رشته و معرفی رشته های دانشگاهی به دانش آموزان و همچنین معرفی توانمندی های این دانشگاه و ارتباط مستمر و عملیاتی با صاحبان صنایع از دیگر محورهای این برنامه به شمار می رود.
رئیس دانشگاه بناب در پایان گفت: در روز درهای باز دانشگاه بناب، تورهایی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته است که در این تورها دانش آموزان، صاحبان صنایع و شهروندان عزیز با امکانات علمی، آموزشی، رفاهی و فرهنگی دانشگاه آشنا می شوند.

آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25452/