نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25461
تاریخ : 29 آذر 1398 ساعت 16:24
دسته : اجتماعی
بازدید : 186
انتقاد از حضور مسئولان با آسانسور خصوصی در محل کار خود تا گسترش تجملاتانتقاد از حضور مسئولان با آسانسور خصوصی در محل کار خود تا گسترش تجملات امام جمعه بناب گفت: برخی مسئولان با آسانسور خصوصی در محل کار خود حاضر شده و از دیدار رو در رو با مردم اجتناب می‌کنند و مردم از مصوبات و تصمیمات جلسات آنها بی‌خبرند.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین دشمن‌شکن جمعه شهرستان بناب با اشاره به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی که « آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» اظهار کرد: آمریکا زمانی نمی‌تواند هیچ غلطی بکند که در داخل برای دشمن پایگاه درست نکنیم و با برخی عملکردهای دشمن پسند در راستای منویات دشمنان قدم برنداریم از این رو هر ملتی رمز اصلی را از دست بدهد، شیاطین بر آنها مسلط خواهند شد.

وی اذعان کرد: 41 سال است طبق قانون اساسی مردم در تمام اداره امور کشور مستقیم و غیرمستقیم دخالت و نقش دارند و امروز در نتیجه رأی ملت است که مجلس شورای اسلامی، دولت، مجلس خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی تشکیل می‌شود و دست بیگانه‌ای در کار نیست.

باقری‌بنابی افزود: برخی دولتمردان اگر در اخلاقیات خود بازنگری نکنند و تجدیدنظر نکنند، آن موقع دولت و ملت با مشکل روبرو خواهند شد.

وی با بیان اینکه قویاً به عملکرد دولتمردان نقد داریم، خطاب به مسئولان گفت: برخی مدیران باید قبول کنند که از مردم فاصله گرفته‌اند و حال و حوصله دیدار با مردم را ندارند و از مشکلات مردم باخبر نیستند.

خطیب جمعه بناب اذعان کرد: برخی مسئولان با آسانسور خصوصی در محل کار خود حاضر شده و از دیدار رو در رو با مردم اجتناب می‌کنند و مردم از مصوبات و تصمیمات جلسات آنها بی‌خبرند.

امام جمعه بناب تصریح کرد: نمی‌شود کشور را با مصاحبه و شعار اداره کرد بلکه در عمل و در راستای حل مشکلات مردم باید گام بردارند و از مسئولان انتظار داریم با رونق تولید مسیر بزرگواری را بر روی این ملت بگشایند و زیرساخت ها را تقویت کنند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب نیز تأکید کرد: فرمان رهبری زمانی عملیاتی خواهد شد که مدیریت کشور جهادی عمل کند و مسئولان برای رو در رو شدن با مردم ابایی نداشته باشند و همچنین از ساخت و سازهای تشریفاتی و تجملاتی و نیز دریافت حقوق‌های نجومی بدور باشند.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25461/