نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25530
تاریخ : 2 فروردين 1399 ساعت 21:34
دسته : اجتماعی
بازدید : 164
تعطیلی بازار و صنوف غیرضروری بناب تا 15 فروردینتعطیلی بازار و صنوف غیرضروری بناب تا 15 فروردین فرماندار بناب از تعطیلی بازار شهر بناب تا 15 فروردین خبر داد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بناب، فرماندار شهرستان بناب گفت: طی جلسه ای که عصر امروز شنبه دوم فروردین با فعالین بازار و مسئولین اتحادیه های صنفی برگزار شد، مقرر گردید بازارها و اصناف غیرضروری بناب تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند.

امين رفيعي در خصوص مقابله با انتشار ویروس کرونا گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونای کشور و با هماهنگی اتحادیه های امور صنفی و اتاق اصناف بناب مقرر شد تنها صنوفی که در تامین مایحتاج روزمره و ضروری مردم نقش دارند آنهم با رعایت موارد بهداشتی، تا پایان ایام نوروز به کار خود ادامه دهند و بقیه صنوف از فردا تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند.
وی افزود: خواربار فروشان، سوپرمارکتها، نانوایان، قنادان، قصابی ها، میوه و سبزی فروشی ها، داروخانه و لوازم بهداشتی ها مجازند با رعایت موازین بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند و تعمیرگاه های لوازم خانگی و خودرو و لوازم یدکی ها نیز طبق لیست کشیک که اتحادیه مربوطه تنظیم و اطلاع رسانی خواهد کرد، فعالیت خواهند نمود. 
رییس ستاد مقابله با ویروس کرونا بناب افزود: فعالیت میادین میوه و تره بار و خشکبار بناب نیز تا ساعت ۱۲ خواهد بود و در این مدت نظارت لازم بر اجرای دقیق این مصوبه اعمال و از فعالیت غیر مجاز اصناف جلوگیری خواهد شد. 
رفیعی از همه مردم شهرستان درخواست نمود با رعایت موارد بهداشتی و عدم حضور در بیرون از خانه ها،  یاریگر همکاران شبکه بهداشت و کادر درمانی بیمارستانها باشند و کمک کنند تا چرخه تولید و تکثیر ویروس قطع شود.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25530/