نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25711
تاریخ : 20 شهريور 1399 ساعت 20:56
دسته : اجتماعی
بازدید : 277
کمک صندوق کارآفرینی امید برای توسعه صنایع تبدیلی انگور در بنابکمک صندوق کارآفرینی امید برای توسعه صنایع تبدیلی انگور در بناب مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور از کمک این صندوق برای توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری انگور در بناب خبر داد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بناب با بیان اینکه صنایع تبدیلی و تکمیلی حلقه مفقوده زنجیره تولید در بخش کشاورزی شهرستان بناب است، گفت: ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در شهرستان می‌تواند ظرفیت تولیدی و اشتغال شهرستان را افزایش دهد.

نوراله زاده افزود: فرآوری خشکبار نقش بی بدیلی در اشتغال این شهرستان ایفا کرده و موجب شده صدها کارخانه فرآوری کشمش راه اندازی شود و واحدهای صنایع تبدیلی و تکمیلی در محصول انگور در واقع حمایت از بخش کشاورزی است.
وی ادامه داد: با فعالیت 120 واحد بارگاه انگور دارای پروانه و با وجود صدها کارخانه فرآوری خشکبار و کشمش در بناب ، انگور هفت استان کشورمان در این شهر تبدیل به کشمش و سپس از طریق واحدهای فرآوری خشکبار و دفتر گمرک این شهرستان به کشورهای اروپایی ، آسیایی و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شود.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25711/