نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25846
تاریخ : 10 دي 1399 ساعت 20:08
دسته : اقتصادی
بازدید : 202
تائيد مجدد صدورمحصولات مجتمع فولاد صنعت بناب به بازارهاي جهانيتائيد مجدد صدورمحصولات مجتمع فولاد صنعت بناب به بازارهاي جهاني مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به تمديد گواهینامه CE، برای صادرات جهاني محصولات توليدي خود شد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومي مجتمع فولاد صنعت بناب، در پايان مميزي مجدد گواهينامه CE براي تمديد آن كه به درخواست اين مجتمع انجام يافت، بر اساس مميزي كه توسط نماينده شركت ددال صورت گرفت، اين شركت موفق به تمديد گواهینامه استاندارد محصول اجباری اتحادیه اروپا CE، برای محصولات توليدي خود شد.

گفتني است كه به منظور اعتبار دهي اين گواهينامه هر سال يك دوره مميزي مراقبتي انجام مي گيرد و طي مميزي انجام گرفته همه سيستم ها و فرآيندهاي توليد و كيفيت محصول نهايي شامل مستندات، آزمايشگاه مركزي، كنترل كيفي، خطوط توليد و همه سوابق مربوطه مورد بررسي و مميزي قرار گرفت و باتوجه به اعلام سرمميزي،  نظر به عدم مشاهده هيچگونه عدم انطباق، گواهينامه فوق مورد تمديد قرار گرفت.

گواهي استاندارد CE علاوه بر الزامی بودن آن برای صادرات به کشورهای اروپایی، به عنوان یک مبنای جهانی برای صادرات کالا به سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نيز به شمار می رود و دارندگان اين استاندارد اجازه صدور محصول در بازرهاي جهاني به ويژه اروپا را دارا مي باشند.

محصولات نوردي توليد شده در شركت فولاد صنعت بناب با توجه به كيفيت بالا، تنوع محصول و تعدد خطوط توليد براي عرضه محصول طبق نياز مشتريان در حداقل زمان بر اساس استانداردهاي داخلي و مطابق با استانداردهاي جهاني با نام تجاري شاهين بناب و با داشتن توان توليد ميلگرد از سايز ۸ الي ۳۲ با گريد هاي مختلف و انواع مقاطع فولادي اعم از نبشي، تيرآهن، ناوداني و همچنين شمش فولادي، كامل ترين سبد محصولات فولادي را توليد و روانه بازار مي نمايد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25846/