نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25847
تاریخ : 10 دي 1399 ساعت 21:03
دسته : اجتماعی
بازدید : 139
کنترل شیوع کرونا را مدیون اجرای طرح شهید سلیمانی هستیمنیرپور:کنترل شیوع کرونا را مدیون اجرای طرح شهید سلیمانی هستیم علی نیّرپور در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب گفت کنترل شیوع ویروس کرونا را مدیون اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی هستیم

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان با بیان اینکه کنترل شیوع ویروس کرونا را مدیون اجرای طرح شهید سلیمانی هستیم؛ گفت: تعداد کل فوتی‌های شهرستان بناب در ۹ ماهه امسال نسبت به ۹ ماهه سال ۱۳۹۸ چهل درصد افزایش داشته است.

علی نیّرپور با اشاره به اینکه طی این مدت ۴۱ هزار نفر در سطح شهرستان غربالگری شده اند؛ گفت: از این تعداد یک هزار و ۸۰۰ نفر دارای علامت ویروس بودند که نزدیک به ۶۰۰ نفر آنها به پزشک مراجعه و ۵۷ نفر از آنها به بیمارستان ارجاع شده اند.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اظهارکرد: تحلیل ما این است که با ادامه این روند ویروس در اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه جهش خواهد کرد و وضعیت بسیار شکننده‌تر از قبل خواهد بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بناب از انجام نمونه برداری از شنبه آینده در سطح شهرستان خبر داد و افزود: اگر مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، وضعیت در آینده نزدیک بسیار خطرناک‌تر خواهد شد.

نیّرپور خاطرنشان کرد: طی اجرای این طرح ۲ هزار و ۵۷۱ واحد صنعتی در سطح شهرستان مورد بازرسی مشترک قرار گرفت که به ۱۵۵ واحد اخطار صادر و ۳ واحد نانوایی که مسائل بهداشتی را رعایت نکرده بودند کسر سهمیه و پلمب شدند.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25847/