نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25868
تاریخ : 25 دي 1399 ساعت 22:09
دسته : اجتماعی
بازدید : 228
ضرورت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در بنابفرماندار بناب تاکید کرد؛ضرورت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در بناب فرماندار بناب با تأکید بر ضرورت عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: مسئولان باید بیانیه گام دوم انقلاب را که تکلیف را مشخص کرده است، مطالعه کرده و برای اجرایی شدن آن گام بردارند.

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، شهریار فتحی در نشست مجمع عالی بسیج شهرستان بناب با بیان اینکه مسئولان باید بیانیه گام دوم انقلاب را که تکلیف را مشخص کرده است، مطالعه کرده و برای اجرایی شدن آن گام بردارند اظهار کرد: تنها راه برون رفت از شرایط کنونی، مشکلات و تحریم‌ها داشتن وحدت است و مسئولان باید با مردم شفاف باشند و پنهان کاری آسیب جدی به وحدت ملی وارد می‌کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب سپس گریزی به وضعیت ادارات شهرستان زد و ضمن نامطلوب دانستن وضعیت آنها تصریح کرد: وضعیت ادارات ما در حد مطلوب نیست و این واقعیتی است که باید آن را قبول کنیم.

وی گفت: صبح امروز بازدیدی که از برخی ادارات شهرستان داشتم، در یکی از ادارات که دارای ۶ نفر پرسنل است، تنها دو نفر حضور داشتند و به گفته حاضران رئیس نیز در دورکاری بود.

فتحی تأکید کرد: هم اکنون با توجه به اوضاع و شرایط حاکم در شرایط جنگ هستیم و مسئولان بایستی شبانه روز پای کار باشند و حضور رئیس اداره در دورکاری در چنین اوضاعی معنا و مفهومی ندارد.

وی تصریح کرد: همه ما فرزند این انقلاب هستیم و در سفره انقلاب هستیم و نباید به فکر رفع تکلیف باشیم.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25868/