نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25878
تاریخ : 5 بهمن 1399 ساعت 15:26
دسته : اجتماعی
بازدید : 144
نظارت‌های پیشگیرانه مانع از احداث بناهای غیرمجاز در سطح شهرستان خواهد شدفرماندار بناب:نظارت‌های پیشگیرانه مانع از احداث بناهای غیرمجاز در سطح شهرستان خواهد شد فرماندار بناب در جلسه کارگروه مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز گفت نظارت‌های پیشگیرانه مانع از احداث بناهای غیرمجاز در سطح شهرستان خواهد شد

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، جلسه کارگروه مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد.

فرماندار بناب در این جلسه با اشاره به ضرورت برگزاری مرتب جلسات کارگروه مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان گفت: هدف و فلسفه برگزاری جلسات، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و نظارت بر میزان پیشرفت برنامه‌های مصوب توسط دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.

شهریار فتحی با تاکید بر اهمیت انجام نظارت‌های مداوم در تمامی مراحل و خصوصا پیش از انجام ساخت و سازها گفت: انجام نظارت‌های پیشگیرانه مانع از احداث بناهای غیرمجاز در سطح شهرستان خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به ضرورت حفظ، صیانت و پاسداری از محیط زیست و منابع طبیعی گفت: محیط زیست و منابع طبیعی ودیعه‌ای است از نسل‌های آینده که امروز در اختیار ما می‌باشد و به هیچ وجه حق دخل و تصرف غیرمجاز در آن را نداریم.

فتحی ادامه داد: متاسفانه عده‌ای سودجو آسیب‌های جدی به منابع طبیعی در کوه‌های قره قشون وارد کرده‌اند که از دستگاه قضائی می‌خواهیم با متخلفین برخورد کند.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25878/