نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25915
تاریخ : 26 بهمن 1399 ساعت 14:15
دسته : اجتماعی
بازدید : 180
در برخورد با افرادی که معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند هیچگونه مماشاتی نباید صورت بگیردفرماندار بناب:در برخورد با افرادی که معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند هیچگونه مماشاتی نباید صورت بگیرد فرماندار بناب در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بناب گفت: در برخورد با افرادی که معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند هیچگونه مماشاتی نباید صورت بگیرد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور دادستان و سایر مسئولین ادارات مربوطه برگزار شد.

فرماندار بناب در این جلسه با بیان اینکه امروز کشور در وضعیت جنگ اقتصادی قرار دارد گفت: خوشبختانه با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تامین می‌گردد هرچند گاهی مشکلاتی نیز در تامین برخی کالاهای اساسی بوجود می‌آید اما در صورتیکه تدبیر مناسب داشته باشیم و پیش‌بینی‌های لازم را انجام دهیم هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بوجود نخواهد آمد

شهریار فتحی با تاکید بر ضرورت افزایش گشت‌های کنترل و نظارت توسط تعزیرات و صنعت و معدن اظهار داشت: کنترل قیمت کالاهای اساسی همه روزه و بصورت مرتب باید صورت گیرد وی از دستگاه‌ها خواست تا سامانه دریافت گزارشات و شکایات مردمی را راه‌اندازی کنند تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف پیگیری و اقدام شود.

فرماندار شهرستان بناب با بیان اینکه در برخورد با کسانی که کالاهای اساسی را احتکار کرده و معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند هیچگونه مماشاتی نباید صورت بگیرد گفت: برخورد قاطع با این افراد درس عبرتی برای افرادی خواهد شد که چشم طمع به اموال مردم دوخته‌اند.

فتحی در خصوص برداشت بی‌رویه از معادن کوه‌های قره‌قشون انیز گفت: میحط زیست نه میراثی از گذشتگان بلکه امانت آیندگان در نزد ماست و ما به بهانه‌های مختلف حق نابودی محیط زیست را نداریم و با هرگونه تخریبی که بخواهد طبیعت قره‌قشون را به خطر بیاندازد بشدت برخورد خواهیم کرد.

دادستان شهرستان بناب نیز در این جلسه ضمن تاکید بر تقویت اکیپ‌های بازررسی و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی اظهار داشت هر جا احتکاری باشد و دستگاه‌های ذی ربط گزارشی دریافت کنند سریعا اقدام نمایند و در این خصوص دستگاه قضائی بدون ذره‌ای اغماض با متخلفین برخورد خواهد کرد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25915/