نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25917
تاریخ : 26 بهمن 1399 ساعت 22:56
دسته : اجتماعی
بازدید : 144
لزوم جلوگیری از قاچاق تخم مرغ از بناب/ انتقاد از افزایش نرخ بذر هویج به هر کیلو 16 میلیون تومانلزوم جلوگیری از قاچاق تخم مرغ از بناب/ انتقاد از افزایش نرخ بذر هویج به هر کیلو 16 میلیون تومان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب با انتقاد از افزایش نرخ بذر هویج به هر کیلو 16 میلیون تومان خواستار رسیدگی مسئولان امر به این موضوع شد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حبیب خان بابایی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بناب اظهار داشت: توزیع روزانه 2 تا 3 تن تخم مرغ در شهرستان بناب کفاف نیاز مردم را نکرده و باید نسبت به افزایش سهمیه توزیع تخم مرغ در شهرستان اقدام شود.

وی از احتمال قاچاق تخم مرغ از این شهرستان خبر داد و افزود: جهاد کشاورزی باید ضمن نظارت بر میزان تولید و عرضه تخم مرغ از نیروی انتظامی نیز درخواست کنند تا جلوی قاچاق تخم مرغ به خارج از شهرستان گرفته شود.

حبیب خانبابایی تصریح کرد: تخم مرغ بر اساس نرخ های ابلاغی باید هر کیلوگرم 175 هزار ریال در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

رئیس اداره صمت بناب همچنین با اشاره به بالا بودن نرخ شن و ماسه در شهرستان بناب اظهار کرد: هر تن شن و ماسه در بناب 72 هزار تومان در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که این میزان در شهرهای همجوار با نرخ 40 هزار تومان در اختیار مشتری قرار می گیرد و این امر باعث گلایه های شهروندان می شود و بخاطر نبودن معدن در شهرستان بالا بودن هزینه و کرایه حمل باعث نارضایتی شهروندان شده است.

به گفته خانبابایی، به 39 پرونده تخلف در شهرستان رسیدگی و برای آنها 58 میلیارد و 400 میلیون ریال جریمه صادر شده است.

وی در ادامه سخنان خود با انتقاد از افزایش نرخ بذر هویج به هر کیلو 16 میلیون تومان خواستار رسیدگی مسئولین امر به این موضوع شد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25917/