نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25922
تاریخ : 29 بهمن 1399 ساعت 19:39
دسته : سایر
بازدید : 110
پلمب یک واحد قصابی متخلف در بنابپلمب یک واحد قصابی متخلف در بناب یک واحد قصابی متخلف به دلیل عدم رعایت بهداشت عمومی و همچنین عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی به دستور دادستان عمومی انقلاب شهرستان بناب پلمب شد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی احمدی منش رئیس اداره دامپزشکی بناب گفت:این واحد صنفی با وجود دریافت چندین مرتبه تذکر همچنان تخلفات خود را ادامه می‌داد، که در نهایت منجر به پلمب واحد صنفی شد.

وی عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی و همچنین عدم رعایت بهداشت عمومی را دلیل پلمب این قصابی مطرح کرد و افزود: این حکم به دستور دادستانی و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بناب اجرا شد.

احمدی منش حفظ سلامت همشهریان را از مهمترین الویت کاری این نهاد خدمات رسان دانست و گفت:قطعا هر واحد صنفی توزیع فرآورد‌های دامی دیگر که با جان و سلامت مردم بازی کند با برخورد شدید دامپزشکی مواجه خواهد شد.

رئیس دامپزشکی شهرستان بناب در پایان با بیان اینکه طی یک ماه اخیر بیش از یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم گوشت دامی غیر قابل مصرف انسانی در این شهرستان کشف و ضبط شده است توضیح داد:گوشت‌های غیر قابل مصرف به دستور دادستانی معدوم سازی شدند.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25922/