نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25923
تاریخ : 29 بهمن 1399 ساعت 21:02
دسته : سایر
بازدید : 93
کشف 11 تن تخم مرغ فاقد مجوز در بنابکشف 11 تن تخم مرغ فاقد مجوز در بناب فرمانده انتظامی بناب از کشف 10 تن و 510 کیلوگرم تخم مرغ فاقد مجوز به ارزش 2 میلیارد 450 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش بناب نیوز، سرهنگ سهراب شفقی اظهار داشت: ماموران یگان امداد و پاسگاه انتظامی خوشه مهر شهرستان هنگام گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون ایسوزو و 3 دستگاه وانت نیسان مشکوک و آنها را متوقف کردند. 

وی افزود: در بازرسي از کامیون و وانت های توقیف شده مقدار 10 تن و 510 کیلوگرم تخم مرغ که به صورت فاقد مجوز حمل می کردند به ارزش 2 میلیارد و 450 ميليون ريال كشف شد. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در اين رابطه یک دستگاه ایسوزو و 3 دستگاه وانت نیسان و 4 نفر دستگير شد تصریح کرد: افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع مربوطه تحویل شدند . 

فرمانده انتظامي شهرستان بناب با بیان اينکه برخورد با سودجويان و مقابله با قاچاقچيان به صورت مستمر در دستور كار پليس قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را سريعاً با شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند. 

گفتنی است رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بناب از زحمات مجموعه نیروی انتظامی بناب از این اقدام هوشمندانه که منجر به کاهش قابل ملاحظه ای در قیمت تخم مرغ در سطح شهرستان گردیده تقدیر و تشکر کرد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25923/