نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26148
تاریخ : 24 آبان 1400 ساعت 22:31
دسته : اقتصادی
بازدید : 123
تولید سالانه ۸۳ تن ماهی از چهار مزرعه پرورش ماهی فعال در سطح بنابمدیر جهادکشاورزی شهرستان خبر دادتولید سالانه ۸۳ تن ماهی از چهار مزرعه پرورش ماهی فعال در سطح بناب مدیر جهادکشاورزی بناب از تولید سالانه ۸۳ تن ماهی از چهار مزرعه پرورش ماهی فعال در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایسنا، روح الله خیری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: شهرستان بناب دارای چهار مزرعه پرورش ماهی فعال در سطح شهرستان با تولید سالانه ۸۳ تن بوده که در این بین دو مزرعه نیز به دلیل برخی از مسائل و مشکلات بصورت غیرفعال می‌باشند.

وی اضافه کرد: امیدواریم تا با ریشه یابی و رفع موانع موجود در زیربخش شیلات وارائه تسهیلات کم بهره به پرورش دهندگان ماهی و فرهنگ سازی مصرف آبزیان بتوان به حداکثری بهره وری در تولید دست یافت.

قاسم جعفروند،مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی نیز با تاکید بر برنامه ریزی جهت رشد هشت درصدی تولید بیان کرد: بکارگیری روش‌های صحیح مدیریتی، نقطه نظرات کارشناسی و تجهیزات مدرن آبزی پروری و همچنین از طریق توسعه مزارع پرورش ماهی و راه اندازی واحدهای غیرفعال می‌توان به این امر مهم دست یافت.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26148/