نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26150
تاریخ : 25 آبان 1400 ساعت 19:37
دسته : فرهنگی
بازدید : 142
رو نمایی از کتاب «تو بدون من خوشبخت تری» نوشته رویا پویان در اولین روز از هفته کتابرو نمایی از کتاب «تو بدون من خوشبخت تری» نوشته رویا پویان در اولین روز از هفته کتاب هم زمان با روز کتاب و کتابخوانی و اولین روز از هفته کتاب با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین شهرستان بناب از کتاب ً تو بدون من خوشبخت تری ً مجموعه دلنوشته های رویان پویان شاعر جوان بنابی رونمایی شد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب، هم زمان با روز کتاب و کتابخوانی و اولین روز از هفته کتاب با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین شهرستان بناب از کتاب «تو بدون من خوشبخت تری» مجموعه دلنوشته های رویان پویان شاعره جوان بنابی رونمایی شد.

در این مراسم حبیب صدقی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب و یحیی داداش کریمی از اساتید دانشگاه در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی سخنرانی نمودند. 

غلامرضا امامعلی زاده شاعر و نویسنده توانمند منطقه نیز در نقد کتاب ایراد سخنرانی نمود و سپس مراسم رونمایی از این اثر فرهنگی انجام گرفت.

رویا پویان نویسنده و شاعره موفق بنابی و خالق این اثر ادبی نیز که این مجموعه دلنوشته های عاشقانه را در غم فراق پدرش نگاشته است، در این مراسم به پاس یک عمر فداکاری های مادرانه، این کتاب را به مادر خود تقدیم کرد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26150/